NUDE

NUDE

ETHOS NUDE

Žijeme v mätúcom svete: príliš veľa možností, príliš veľa produktov, príliš veľa „hluku“.
NUDE verí, že veci môžu byť iné. Náprava je jednoduchá.

JEDNODUCHÉ JE KRÁSNE

Jednoduché je čisté. Jednoduché je podstatné. Myšlienka jednoduchosti je hlavnou zásadou spoločnosti NUDE. NUDE verí že menej je viac a že forma je najlepšia keď sa stretáva s funkciou. NUDE zjemňuje všetko na podstatu a zbavuje sa zbytočností. Výsledný objekt je tak jednoduchý na pochopenie aj používanie. Výsledok sa dokonale odráža v kryštalickom skle NUDE.

Jemné krištáľové poháre

DIZAJN

Dizajn je srdcom NUDE. Naše portfólio sklenených výrobkov navrhuje skupina popredných medzinárodných talentov. Spoločnosť NUDE je vždy na čele inovatívnych nápadov a rozvíja dynamickú spoluprácu so širokou škálou umelcov a dizajnérov. Spoločnosť NUDE je hrdá na to, že je odvážna, nekonformná a individuálna, pričom naše výrobky dosahujú bezkonkurenčnú úroveň kvality a predstavivosti.

HANDMADE

Majstrovstvo a remeselná zručnosť ručnej výroby skla je charakteristickým znakom spoločnosti NUDE. Spoločnosť NUDE sa pýši svojím remeselným prístupom k výrobkom zo skla, pričom sa špecializuje na ručnú výrobu čistého kryštalického skla, či už ide o fúkané, alebo lisované kusy. Spoločnosť NUDE, ktorá má 350 majstrov, ktorí sa venujú výrobe skla, naďalej ručne vyrába väčšinu najuznávanejších sklenených výrobkov na svete.

CRYSTALLINE

Kľúčovou vlastnosťou bezolovnatého krištáľového skla je, že minerály ktoré obsahuje spevňujú materiál, čo umožňuje vyrábať vysoko odolné, ale neuveriteľne jemné a tenké sklo. Krištáľové sklo zachytáva svetlo a poskytuje iskrivú čistotu. Zároveň dodáva sklu rezonanciu. Vďaka tomu vyniknú plné farby a textúry najlepších vín, šampanského a likérov.

SKLENENÉ DEDIČSTVO

Skupina Şişecam, ktorú v roku 1935 založil Atatürk, otec Turecka, sa stala svetovým lídrom vo výrobe a dizajne skla. V roku 2014 spoločnosť Şişecam vytvorila svoju prvú súčasnú dizajnovú značku NUDE, ktorá sa venuje tvorbe výnimočných sklenených výrobkov pre moderný život. NUDE ťaží z viac ako 85-ročnej tradície, múdrosti a odborných znalostí. Výsledok sa odráža tak v jej sklenených výrobkoch, ako aj v jej hlavnej hodnote: jednoduché je krásne.

AKO SA DOBRE VYSPAŤ?
Máte pocit, že ste neustále unavení? Snažíte sa ísť spať skôr, no ďalší deň sa vám aj tak zle vstáva? Prečítajte si pár tipov, ktoré Vám môžu pomôcť.
Máte otázky?

Dohodnite si osobné stretnutie v našom showroome.