ELECTROLUX

ELECTROLUX

Švédska značka, založená už v roku 1919, ktorá sa od tej doby stala jedným z popredných svetových výrobcov spotrebných elektrických zariadení.

Jedným z kľúčových prvkov spoločnosti Electrolux je ich zameranie na inováciedizajn, ktorý je elegantný a funkčný a kombinuje estetiku s praktickými potrebami používateľov. 

prečo electrolux?

S minimalistickým prístupom a čistými líniami, ponúka značka produkty, ktoré sa hodia do každej kuchyne a zapadnú do rôznych štýlov.

Vynikajú aj svojimi praktickými riešeniami ako sú napríklad intuitívne ovládacie prvkyergonomické usporiadanie, zabezpečujúce pohodlné používanie a efektívne využitie priestoru. 

Za excelentný dizajn a inovácie získala značka viaceré ocenenia vrátane Red Dot Design Award, iF Design Award, alebo Good Design Award, ktorú udeľuje Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design.

V oblasti udržateľnosti sa Electrolux snaží o zníženie svojho environmentálneho odtlačku, venuje sa vývoju energeticky úsporných produktov a snaží sa minimalizovať svoj vplyv na životné prostredie počas celého výrobného procesu.

AKO SA DOBRE VYSPAŤ?
Máte pocit, že ste neustále unavení? Snažíte sa ísť spať skôr, no ďalší deň sa vám aj tak zle vstáva? Prečítajte si pár tipov, ktoré Vám môžu pomôcť.
Máte otázky?

Dohodnite si osobné stretnutie v našom showroome.