BOLIA

BOLIA

Vitajte vo svete nového škandinávskeho dizajnu inšpirovaného meniacou sa prírodou, ktorá nás obklopuje. Návrhy renomovaných dizajnérov z celého sveta a ručne vyrobené vysokokvalifikovanými stolármi len z tých najlepších a najodolnejších materiálov. Nadčasový dizajn šitý na mieru a vyrobený tak, aby vydržal po celé generácie.

Sme dánska dizajnérska spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2000. Nie sme tradičná dizajnérska spoločnosť, ale veľká rodina viac ako 800 vášnivých kreatívcov, ktorí radi spochybňujú obyčajné veci a skúmajú nové spôsoby života, práce a dizajnu. Všetko založené na myšlienke zmeny k lepšiemu – pre nás, pre seba navzájom a pre svet, v ktorom žijeme.

najvyššie štandardy kvality

V spoločnosti Bolia s nadšením vytvárajú ucelené, pokojné a luxusné priestory v domácnostiach, ale aj v dizajnových reštauráciách a exkluzívnych hotelových lobby. Ich kolekcia určená profesionálom je testovaná tak, aby spĺňala najvyššie štandardy kvality.

Domov. 

Naše tiché miesto. 

Nie je to len miesto, ktoré nám poskytuje bezpečie – ale prostredie pre lásku a priateľstvo, čas strávený s rodinou a spoločenstvo. Plynulý priestor určený na večere, zábavu, fitnes a kúpeľné procedúry, útulný čas na čítanie, záhradkárčenie a tajné koníčky. Miesto, kde sa môžu odohrávať meditatívne rituály a kde sa môže rozvíjať učenie, práca a tvorivé projekty.
Domov, kde môžeme dýchať, rásť, rozvíjať sa a milovať.

AKO SA DOBRE VYSPAŤ?
Máte pocit, že ste neustále unavení? Snažíte sa ísť spať skôr, no ďalší deň sa vám aj tak zle vstáva? Prečítajte si pár tipov, ktoré Vám môžu pomôcť.
Máte otázky?

Dohodnite si osobné stretnutie v našom showroome.