AYTM

AYTM

Príbeh spoločnosti AYTM sa začína v prístave Aarhus v Dánsku. Korene značky sú pevne ukotvené v dánskom dizajne, ale jediným cieľom jej existencie je znovuobjaviť dizajnérske tradície a dať interiérovej móde nový pohľad. Návrhy AYTM odrážajú zjednodušené tvary a štruktúry škandinávskeho interiéru a vynikajú odvážnymi farbami a materiálmi.

Príbeh spoločnosti AYTM

Za spoločnosťou AYTM stoja manželia Per a Kathrine Gran Hartvigsenovci. Jedinečné hodnoty spoločnosti AYTM sú výsledkom ich spoločných skúseností a túžob. Po niekoľkých rokoch strávených v Bangladéši sa vrátili do Dánska so snom navrhovať a dodávať vysokokvalitné bytové doplnky.

V roku 2004 manželia založili spoločnosť Gran Living, ktorá ponúka široký sortiment výrobkov pod vlastnou značkou do stredne veľkých a špičkových obchodných reťazcov v severnej Európe. Nakoniec sa v roku 2015 vášnivému páru splnil celoživotný sen. Svetlo sveta uzrela ich vlastná značka interiérového dizajnu – AYTM. Názov je slovnou hračkou slova „item „a presne tak sa aj vyslovuje. Logo je jednoduchou a vizuálnou kombináciou písmen A-Y-T-M.

Umenie navrhovať

Srdce a duša spoločnosti AYTM spočíva v dizajnérskom oddelení, ktoré sa nachádza v centrále pri prístave v Aarhuse. Tu sa odohráva celá cesta dizajnu, od prvej kresby ceruzkou až po finálne vizualizácie. Návrhy spoločnosti AYTM vznikajú v ich vlastnom dizajnérskom oddelení a každý kus je výsledkom jedinečných zručností a úzkej spolupráce medzi dizajnérskym tímom AYTM a externými dizajnérmi. Je to skutočne tímová práca.

AKO SA DOBRE VYSPAŤ?
Máte pocit, že ste neustále unavení? Snažíte sa ísť spať skôr, no ďalší deň sa vám aj tak zle vstáva? Prečítajte si pár tipov, ktoré Vám môžu pomôcť.
Máte otázky?

Dohodnite si osobné stretnutie v našom showroome.